Calendar

September 2021 October 2021 November 2021
Su Mo Tu We Th Fr Sa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Home News - Events Announcements
Συναυλία της Συμφωνικής Ορχήστρας 09/07/2012

ΣΥΝΑΥΛΙΑ TΗΣ ΣΥΜΦΩΝΙΚΗΣ ΟΡΧΗΣΤΡΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 9 ΙΟΥΛΙΟΥ 2012

Σολίστ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ

Διευθύνει η Νατάσα Αγγελοπούλου

ΩΡΑ 9.00 μ.μ.

ΙΟΝΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

orch-0907

 
Πρόγραμμα Εξετάσεων Σχολών Οργάνων 2011-12

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ
ΣΧΟΛΩΝ ΞΥΛΙΝΩΝ – ΧΑΛΚΙΝΩΝ ΠΝΕΥΣΤΩΝ ΚΑΙ ΚΡΟΥΣΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ
ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2011-2012


ΔΕΥΤΕΡΑ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ 2012

  • ΩΡΑ 5.00 μ.μ. ΣΧΟΛΗ ΚΛΑΡΙΝΕΤΟΥ ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΑΣ ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗ
  • ΩΡΑ 5.30 μ.μ. ΣΧΟΛΗ ΚΛΑΡΙΝΕΤΟΥ ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗ ΔΑΓΚΛΗ
  • ΩΡΑ 6.00 μ.μ. ΣΧΟΛΗ ΒΑΡΥΤΟΝΟΥ - ΤΡΟΜΠΟΝΙΟΥ ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΒΟΡΤΕΛΙΝΑ
  • ΩΡΑ 6.15 μ.μ. ΣΧΟΛΗ ΤΡΟΜΠΟΝΙΟΥ ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΚΟΝΤΟΥ
  • ΩΡΑ 6.30 μ.μ. ΣΧΟΛΗ ΤΡΟΜΠΕΤΑΣ ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ ΡΙΓΓΑ
  • ΩΡΑ 6.45 μ.μ. ΣΧΟΛΗ ΤΡΟΜΠΕΤΑΣ ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ

ΤΡΙΤΗ 12 ΙΟΥΝΙΟΥ 2012

  • ΩΡΑ 5.00 μ.μ. ΣΧΟΛΗ ΦΛΑΟΥΤΟΥ ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΑΣ ΤΑΤΙΑΝΑΣ ΓΚΥΛΑΤΣΗ
  • ΩΡΑ 5.30 μ.μ. ΣΧΟΛΗ ΟΜΠΟΕ - ΦΑΓΚΟΤΟΥ ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ ΜΑΛΛΙΟΥ
  • ΩΡΑ 6.00 μ.μ. ΣΧΟΛΗ ΒΑΡΥΤΟΝΟΥ - ΤΡΟΜΠΟΝΙΟΥ ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΥ ΡΕΓΓΗ
  • ΩΡΑ 6.30 μ.μ. ΣΧΟΛΗ ΚΡΟΥΣΤΩΝ ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΑΝΔΡΙΩΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ 14 ΙΟΥΝΙΟΥ 2012

  • ΩΡΑ 5.00 μ.μ. ΣΧΟΛΗ ΚΛΑΡΙΝΕΤΟΥ ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΟΥ ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ ΚΑΤΣΟΥΡΗ
  • ΩΡΑ 5.30 μ.μ. ΣΧΟΛΗ ΣΑΞΟΦΩΝΟΥ ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΑΣ ΕΛΣΑΣ ΚΑΡΥΔΗ
  • ΩΡΑ 6.00 μ.μ. ΣΧΟΛΗ ΦΛΑΟΥΤΟΥ ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΥ ΔΟΥΚΑΚΗ
  • ΩΡΑ 6.30 μ.μ. ΣΧΟΛΗ ΚΟΡΝΟΥ ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΑΣ ΜΑΡΙΑΣ ΤΣΕΒΡΕΝΙΔΟΥ
  • ΩΡΑ 6.45 μ.μ. ΣΧΟΛΗ ΚΡΟΥΣΤΩΝ ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΟΥ ΜΑΡΙΟΥ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ 2012

  • ΩΡΑ 5.00 μ.μ. ΣΧΟΛΗ ΚΛΑΡΙΝΕΤΟΥ ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΥ ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ
  • ΩΡΑ 5.30 μ.μ. ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΥ ΘΥΜΗ
  • ΩΡΑ 6.00 μ.μ. ΣΧΟΛΗ ΚΟΡΝΟΥ ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΑΣ ΕΦΗΣ ΡΑΡΑΚΟΥ
  • ΩΡΑ 6.15 μ.μ. ΣΧΟΛΗ ΤΡΟΜΠΕΤΑΣ ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗ ΔΙΓΕΝΗ
  • ΩΡΑ 6.30 μ.μ. ΣΧΟΛΗ ΤΡΟΜΠΕΤΑΣ ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΥ ΚΑΚΑΡΟΥΓΚΑ
 
Πρόγραμμα Εξετάσεων Σχολών Θεωρίας 2011-12


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΡΑΠΤΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΦΟΡΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ
ΣΧΟΛΩΝ ΘΕΩΡΙΑΣ
ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2011-2012


Α’ ΘΕΩΡΙΑ

ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΑΣ ΑΛΕΞΙΑΣ ΘΥΜΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 13 ΙΟΥΝΙΟΥ 2012 ΩΡΑ 4.00 μ.μ. ΓΡΑΠΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 18 ΙΟΥΝΙΟΥ 2012 ΩΡΑ 5.00 μ.μ. ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ

ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΑΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΦΥΡΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 13 ΙΟΥΝΙΟΥ 2012 ΩΡΑ 4.00 μ.μ. ΓΡΑΠΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 18 ΙΟΥΝΙΟΥ 2012 ΩΡΑ 4.30 μ.μ. ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ

ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑ ΚΑΡΔΑΜΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 13 ΙΟΥΝΙΟΥ 2012 ΩΡΑ 4.00 μ.μ. ΓΡΑΠΤΑ
ΤΡΙΤΗ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ 2012 ΩΡΑ 4.00 μ.μ. ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ

ΤΜΗΜΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ
ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΑΣ ΑΛΕΞΙΑΣ ΘΥΜΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 13 ΙΟΥΝΙΟΥ 2012 ΩΡΑ 4.00 μ.μ. ΓΡΑΠΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 18 ΙΟΥΝΙΟΥ 2012 ΩΡΑ 6.00 μ.μ. ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ


Β’ ΘΕΩΡΙΑ

ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΥ
ΠΕΜΠΤΗ 14 ΙΟΥΝΙΟΥ ΩΡΑ 4.00 μ.μ. ΓΡΑΠΤΑ
ΤΡΙΤΗ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ ΩΡΑ 4.30 μ.μ. ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ

ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΟΥ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ ΚΟΤΑΝΗ
ΠΕΜΠΤΗ 14 ΙΟΥΝΙΟΥ ΩΡΑ 4.00 μ.μ. ΓΡΑΠΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 18 ΙΟΥΝΙΟΥ ΩΡΑ 4.00 μ.μ. ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ

ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΤΡΥΦΩΝΑ
ΠΕΜΠΤΗ 14 ΙΟΥΝΙΟΥ ΩΡΑ 4.00 μ.μ. ΓΡΑΠΤΑ
ΤΡΙΤΗ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ ΩΡΑ 5.30 μ.μ. ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ



Γ’ ΘΕΩΡΙΑ

ΤΑΞΗ ΚΥΡΙΟΥ ΤΑΣΟΥ ΚΑΖΙΑΝΗ
ΤΡΙΤΗ 12 ΙΟΥΝΙΟΥ ΩΡΑ 4.00 μ.μ. ΓΡΑΠΤΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ ΩΡΑ 4.00 μ.μ. ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ